154 000 €
1 157,89€/m²
Siūlykite savo kainą
Namas : Griežlės g. Šiaulių r. sav.
Kambarių sk. 4 Statybos metai 2023 m. Plotas 133 m² Sklypo plotas 12 a
Tylioje ir ramioje vietoje, Vinkšnėnuose parduodamas naujos statybos A++ klasės namas. Praktiškai iki pat gatvės privažiuosite asfaltuota Bielskio gatve. Namas su gerai apgalvotu išplanavimu praktiškai neprarandant naudingo ploto koridoriuose ar kituose nepanaudojamuose kampuose.

Suplanuoti erdvūs miegamieji, darbo/vaiko kambarys, bei erdvi virtuvės ir svetainės zona. Patogus patekimas iš garažo. Namas statytas iš kokybiškų medžiagų, laikantis visų medžiagų montavimo reikalavimų. Uždengtas kokybiškas beasbesčio šiferio stogas, išvedžiota elektros instaliacija, pakalimuose pratempti ir kamerų kabeliai, jei pageidautumėte stebėti savo aplinką kol neesate namuose.

Apie daug ką pagalvota. Erdvus 12 arų sklypas, protinga namo orientacija pagal saulės kryptį. Rami vieta. Namas parduodamas su daline apdaila. Stogas apšiltintas akmens vata ir dėl sandarumo užpurkšta su uždarų porų poliuretanu. Sumontuota rekuperacijos ortakių sistema.

Bus sumontuota oras-vanduo šildymo sistema. Visi inžineriniai įvadai padaryti. Išvedžiota grindinio šildymo sistema, elektros instaliacija tad beliks pasirūpinti tik apdailos darbais. Namui vanduo paduodamas iš privataus, tik namui skirto giluminio gręžinio. Yra pajungtas galingas nuotekų valymo įrengimas. Sumontuotas lietaus ir nuotekų įrenginio drenažo vamzdynas.

Itin patrauklus variantas ieškančiam išskirtinės kokybės ir privatumo!

BENDRA INFORMACIJA
- Bendras plotas - 133 kv.m;
- Kambarių skaičius - 4;
- Namo tipas - mūrinis;
- Kokybiški plastikiniai langai;
- Statybos metai - 2023 m.
- 12 arų žemės sklypas.

KOMUNIKACIJOS
- Šildymas - numatytas oras-vanduo.
- Vandentiekis - gręžinys;
- Kanalizacija - valymo įrengimas;
- Elektra.

NAMO APDAILA
- Dalinė apdaila;
- Langai - kokybiški plastikiniai;
- Fasadas apšiltintas, nuarmuotas ir nutinkuotas;
- Grindys – išbetonuotos;
- Sienos – betono tinkas;
- Lubos – palikti tvirtinimai gipsui arba įtempiamos;
- Stogas – naujas beasbestis šiferis.
- Erdvus 12 arų sklypas.

KITA INFORMACIJA
- Garaže sumontuoti automatiškai pakeliami vartai.
- Du san.mazgai.

Namas geroje vietoje, praktiškai be kaimynų, geras susisiekimas. Rami vieta, puikus variantas ieškančiam savo svajonių namo!

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Daugiau informacijos telefonu: 8 640 63 417
Sertifikuotas LNTAA brokeris
RE/MAX Trust biuro vadovas
Justas Niauronis

RE/MAX Trust:
Greitas ir saugus sandoris. Pirkėjams nėra tarpininkavimo mokesčio. Perkant su paskola - palankios SWEDBANK, SEB, LUMINOR bankų sąlygos. Nemokamos konsultacijos.
Nekilnojamo turto brokeriams - jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės!

Ypatumai

Signalizacija; Detalus planas; Elektra; Geras privažiavimas; Šarvuotos durys; Virtuvė sujung. su kamb.; Langai su stiklo paketais; Tualetas ir vonia atskirai; Elektra 3x380V; Vietinė kanalizacija; Balkonas/Terasa; Wavin vamzdžiai; Elektrinis;