Apie mus

RE/MAX - numeris vienas visame pasaulyje

Mes turime kuo didžiuotis - RE/MAX yra vienintelė nekilnojamojo turto kompanija, kuri buvo įtraukta į leidinį “50 Companies That Changed the World”. RE/MAX ne tik keičia standartus, bet keičia ir savo brokerių gyvenimus: pasaulyje tai darome jau daugiau nei 40 metų, Lietuvoje - daugiau nei 10.

Mes dirbame, kad būstas tarnautų žmonėms!

Džiaugiamės ir didžiuojamės profesionalia RE/MAX nekilnojamojo turto brokerių komanda, kurie pasitinka kiekvieną klientą. Nedvejodami kreipkitės į RE/MAX brokerį, jei Jums aktualu butų nuoma, parduodami butai, parduodami namai, žemės sklypai, sodybos, komercinės patalpos ir kito nekilnojamo turto pirkimas, pardavimas bei nuoma.

RE/MAX taip pat teikia oficialaus nekilnojamojo turto vertinimo paslaugas. Nuo 2017 metų siūlo išskirtinę paslaugą prabangaus nekilnojamojo turto savininkams bei pirkėjams, kurie tikisi aukščiausio paslaugų standarto, vertina išskirtinumą ir eleganciją – RE/MAX Collection.


RE/MAX vizija

Esame savo verslą mylinti šeima
Formuojame šio verslo standartus pasaulyje


Mūsų partnerių – NT portalo kampas.lt RE/MAX Lietuva brokerių skelbimus rasite šioje nuorodoje: https://www.kampas.lt/remax-lietuva