107 400 €
2 000,00€/m²
Siūlykite savo kainą
Butas : J. Basanavičiaus g. Centras Šiaulių m. sav.
Kambarių sk. 2 Statybos metai 2023 m. Plotas 53.7 m² Aukštas 1/4
Aktyviai vyksta butų rezervacijos išskirtiniame naujos statybos moderniame butų projekte Šiauliuose "PARKO TERASOS"! Šiauliai ilgai laukė tokio projekto! LIKO TIK 1 DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS PIRMAME AUKŠTE!

Projekte "PARKO TERASOS" susitinka preciziškas statybų tikslumas, išskirtinė kokybė, ypatingas dėmesys patogumui ir funkcionalumui bei laisvė kūrybai, poilsiui ir fantazijai. Butai parduodami su daline apdaila, o būnant ramiam dėl atliktų darbų kokybės galima pasinerti į kūrybinę laisvę įsirenginėjant savo svajonių namus išskirtinai geroje vietoje. Pirmo aukšto butai turi ir erdvias terasas, kur Jūsų šeimos laisvalaikis namuose įgaus dar daugiau patogumo ir komforto.

Namas statomas Basanavičiaus g. 50. Ši vieta idealiai tinka norinčiam tiek ryte, tiek vakare patogiai pasiekti savo kelionės tikslą mieste. Patogus susisiekimas su miestu džiugins jus kiekvienos dienos kelionėje į darbą, mokyklą, būrelį ar teatrą, o gretimai vešintis naujai sutvarkytas centrinis miesto parkas dar labiau praturtins Jūsų laisvalaikio pasirinkimo galimybes.

Projektuojant ir įgyvendinant "PARKO TERASŲ" projektą pagalvota praktiškai apie viską. Butuose bus sumontuota šiuolaikiška centrinė-kolektorinė grindinio šildymo sistema, kas leis pačiam gyventojui reguliuoti norimą šilumos kiekį ir tuo pačiu sutaupyti. Numatoma moderni rekuperacinė sistema.

Yra galimybė įsigyti ir požeminį parkingą po namu, taipogi ir kieme. Bus įrengtos elektromobilių krovimo stotelės, vaikų žaidimų aikštelės, želdynai, takeliai bei sandėliukai Jūsų dviračiui, paspirtukui ar kitam turtui laikyti. Patekimas į kiemą numatomas tik pro kelio atitvarą, kad jūsų kiemas būtų saugus ir privatus. Kad kaimynystė būtų dar saugesnė, viską stebės sumontuotos vaizdo kameros, o į laiptines bus galima patekti pro kodines spynas.

Parduodami dviejų ir trijų kambarių butai, kurių kvadratūros svyruoja nuo 48 iki 82,5 kv.m. Pirmo aukšto butai parduodami kartu su erdviomis terasomis, o 2 ir 3a. butai turės erdvius balkonus. Montuojami platūs langai, kas leis viduje turėti dar daugiau natūralios saulės šviesos ir šilumos.

SVARBU! Dėl Jūsų saugumo, be suderintos palydos, savarankiškai po statybų objektą vaikščioti draudžiama! Būtina išankstinė registracija apžiūrai.

Galimi butų dydžiai:
2 KAMBARIŲ - 48,84 ir 53,7 kv.m.
3 KAMBARIŲ - 70,42 ir 82,5 kv.m.

Pirmo aukšto butų kainos su terasa 2000 Eur/kv.m.
Antro ir trečio aukšto trijų kambarių butų kainos 1800 Eur/kv.m.

Vieta požeminiame parkinge - 12000 Eur
Automobilio vieta kieme - 6000 Eur
Sandėliukas 3,38 kv.m. - 5000 Eur

Pastatas mūrinis, vidinės butų pertvaros mūrytos iš dvigubų blokelių, tarpas užpildytas akmens vata dėl maksimalios garso izoliacijos. Vidinės buto pertvaros numatomos iš gipso. Butuose bus atvesta elektra, veikiantis šildymas, vandentiekio bei nuotekų komunikacijos.

Išties unikalus projektas "PARKO TERASOS" Šiaulių nekilnojamo turto rinkoje. Iš vienos pusės pastatas didelis - 30 butų, tačiau tuo pačiu metu, čia įsikurs tik 30 laimingų šeimų iš viso miesto, kurios galės džiaugtis išskirtine kokybe. Gal tai Jūs?

Susidomėjote? Nelaukite! Nes kažkas jau žiūri Jūsų svajonių butą ir ruošiasi jį nupirkti.

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Daugiau informacijos telefonu: 8 640 63 417
Sertifikuotas LNTAA brokeris
RE/MAX Trust biuro vadovas
Justas Niauronis

RE/MAX:
Greitas ir saugus sandoris. Pirkėjams nėra tarpininkavimo mokesčio. Perkant su paskola - palankios SWEDBANK, SEB, LUMINOR, ŠIAULIŲ, CITADELE bankų sąlygos. Nemokamos konsultacijos.
Nekilnojamo turto brokeriams - jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės!

Ypatumai

Balkonas; Detalus planas; Internetas; Šarvuotos durys; Kodinė laiptinės spyna; Sandėliukas; Virtuvė sujung. su kamb.; Langai su stiklo paketais; Terasa; Nauja elektros instaliacija; Nauja kanalizacija; Rekuperacinė sistema; Plastikiniai vamzdžiai; Centrinis;