Diana Kultaševa

Pasirinkę mane neapsiriksite, nes…
Darbe laikausi principo – imdamasi projekto žinau, kad jį įgyvendinsiu. Taip aš sau keliu profesinius tikslus ir siekiu rezultatų, o ši nuostata man padeda jau kelis metus stabiliai pasiekti gerų rezultatų organizuojant NT sandorius.

Mano pagrindinis tikslas tapus jūsų brokere – taupyti jūsų laiką ir gauti jums maksimalią naudą. Viskas prasideda nuo parduodamo/nuomojamo turto vertės nustatymo, nes tai nulemia ir galutinius pardavimo/nuomos rezultatus. Ilgametė patirtis finansų srityje, gilus NT rinkos išmanymas ir analizė, nuolatinis joje vykstančių sandorių stebėjimas leidžia man objektyviai nustatyti objekto vertę.

Ir tolimesniuose pardavimo/nuomos etapuose būsiu patikima jūsų partnerė. Padėsiu parengti objektą pardavimui/nuomai, nes patirtis leidžia įvertinti jo bendrą vaizdą, identifikuoti reikalingus pokyčius. Ieškodama potencialių pirkėjų/nuomininkų jūsų būstui pasikliausiu įvairiais šaltiniais: išorine paieška, sukaupta vidine duomenų baze, asmeniniais kontaktais, bendradarbiauju ir su kolegomis brokeriais.

Organizuoju ir pravedu parduodamo/nuomojamo objekto apžiūras. Labai svarbu, kad apžiūra būtų organizuota tinkamai, nes būtent jos metu pirkėjas/nuomininkas apsisprendžia dėl sandorio. Konstruktyvus bendravimas padeda pasiūlyti pirkėjams/nuomininkams sprendimus, išsklaidyti jų dvejones. Taip pat padedu ir tolesniuose pardavimo/nuomos etapuose – sprendžiant teisinius ar finansinius pirkimo/pardavimo klausimus, jums operatyviai ir efektyviai pagelbės mano specialistų komanda.

Visa tai atveda į sėkmingą NT pardavimo/nuomos sandorį. Siekiu, kad rezultatas būtų naudingas visoms jo pusėms, kad praėjus pirminei euforijai visi sandorio dalyviai jaustųsi laimingi. Kai pavykus sandoriui matau švytinčias žmonių akis, žinau – gerai atlikau savo darbą.

Patikėję man savo turto pardavimą/nuomą galite būti tikri, kad nuo jūsų pečių nukelsiu šio proceso naštą, visada būsiu šalia, patarsiu ir pagelbėsiu, kol pasieksime bendrų rezultatų.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Sudaryti sandoriai:

76

Sudarytų sandorių vertė:

4 591 000 €

Laimingų šeimų:

152

Mano NT pasiūlymai (2)