Viktorija Volungėnaitė

Brokerio darbas yra labai atsakingas, todel jis man be galo patinka. Myliu savo darbą, todėl nuošidžiai ir iš visų jėgų stengiuosi dėl kiekvieno savo kliento. Man labai svarbu padėti žmonėms išspręsti visas iškilusias problemas ir pasiekti užsibėžtus klientų tikslus. Esu tikra, kad mano darbštumas ir užsispyrimas padės pasiekti dar geresnių rezultatų nei Jūs tikitės.

GERIAUSIAS MANO DARBO ĮVERTINIMAS - KLIENTŲ REKOMENDACIJOS

RAMUTĖ, ANTANAS IR JUOZAS PIAUSKAI
2017.03.06
Viktorija, esame labai dėkingi už malonų bendradarbiavimą sėkmingą sandorį. Jūsų dėka pirkimas-pardavimas vyko labai sklandžiai. Su Jumis bendrauti buvo itin malonu. Esate tikrai profesionali. Sėkmės Jums. Ir dar kartą dėkui.


LORETA IR DONATAS
2016.03.11
Norėtume padėkoti Viktorijai Volungėnaitei už profesionalų darbą parduodant mūsų būstą. Likome sužavėti Viktorijos atliktu darbu, kuri dėjo visas pastangas, prisiderino prie mūsų norų. Dėkojame Viktorijai ir linkime sėkmės darbuose ...

ADILA AFANDI
2015.07.10
Esame Viktorijos Volungėnaitės klientai. Norėtumėm padėkoti firmai Remax CITUS už nuostabią nekilnojamo turto brokerę, kuri yra komunikabili, atsakinga, tiksli ir labai paslaugi. Viktorija mums labai padėjo perkant namą. Dėkojame!

JONAS GALIAUSKAS
2015.01.28
Viktorija tikra savo srities asė. Objektyviai įvertina parduodama objektą, nuoširdžiai pataria, siekia, kad kliento užgaidos dėl būsto būtų patenkinamos. Padeda klientui išsirinkti optimaliausią jam tinkantį variantą. Rekomenduočiau Viktoriją tiems, kas nori, kad jų būsto pirkimas ar pardavimas būtų tik malonumas. Linkiu, kad taip ir toliau Viktorija su ugnele žvelgtų į savo darbą.

MONIKA TAMUTĖ
2014.09.02
Esame labai patenkinti Viktorijos atliktu darbu. Norime padekoti už sąžiningumą, operatyvumą, profesionalumą, kantrybę. Rekomenduojame šią agentę ir linkime jai profesinės sėkmės!

EVELINA MACKEVIČIENĖ
2014.10.07
Esame dėkingi Viktorijai už profesionalų ir atsakingą darbą parduodant mūsų butą. Likome patenkinti, kad viskas buvo atlikta greitai ir tikslingai. Labai rekomenduojame Viktoriją Volungėnaitę tiems, kurie nori sutaupyti daug savo brangaus laiko ir užsitikrinti geriausias nekilnojamojo turto pardavimo ir pirkimo sąlygas.

Sudaryti sandoriai:

146

Sudarytų sandorių vertė:

11 337 830 €

Laimingų šeimų:

292

Mano NT pasiūlymai (19)