Audrė Galeckė

Parduoti savo namus ar pirkti naujus – svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Dažnai šis sprendimas yra lydimas nežinios. Mano tikslas yra lydėti klientus šiame procese , kad jis būtų kuo švelnesnis ir sklandesnis bei įgalinti klientus reikiamomis žiniomis. Noras padėti ir bendravimas su žmonėmis yra didžiausia motivacija NT brokerio profesijoje. Manau, kad dirbu prasmingą ir reikalingą darbą.

RE/MAX kompanijoje dirbu nuo jos įkūrimo pradžios įvairiose pozicijose ir niekada nesuabejojau RE/MAX tarptautiniais standartais, darbo etika, inovatyvumu, paslaugų kokybe ir kompanijos vertybėmis. Esu ten kur dirba geriausi. Kompanijos brokerių komanda kiekvieną dieną pluša spręsdama įvairiausius NT pardavimo bei pirkimo galvosūkius. Esu rami turėdama tokį tvirtą užnugarį. Žinau, kad kartu su RE/MAX rasime geriausius sprendimus klientams.

Esu pasiruošusi įsiklausyti į jūsų situaciją bei norus ir surasti jums tinkamiausią sprendimą. Esu komunikabili, kruopšti, pastabi smulkmenoms ir darbšti.
Jei ketinate parduoti, nuomoti ar norite konsultacijos - nedvejodami kreipkitės. Mielai jums padėsiu.

Laisvu nuo brokeriavimo laiku domiuosi meditacija, įvairiomis saviugdos bei dvasinėmis praktikomis, vedu „Apsikabinimo vakarus“.

Mano NT pasiūlymai (28)