Vaida Embrasaitė - Kaminskienė

Kaip geriausią rezultatą pasiekusi RE/MAX brokerė Vakarų Lietuvoje, aš dirbu su ypatingu atsidavimu, kad įgaučiau ir išlaikyčiau savo Klientų pasitikėjimą. Atidumas detalėms, nuoširdumas ir bendravimas "iš širdies į širdį" man padeda plėtoti ilgalaikius ryšius. Džiaugiuosi ir jaučiuosi įvertinta už suteiktas rekomendacijas, už netikėtą sveikinimą gimtadienio proga ar kvietimą į naujo Jūsų būsto įkurtuves.
Taip, aš neturiu visiems atvejams tinkamo NT pardavimo šablono! Nes man ypač svarbu išgryninti individualius Kliento poreikius, žinoti jo tikslus ir esamą situaciją. Tikiu, jog ir kiekvienas NT objektas yra unikalus ir kiekvienam jų privalu taikyti skirtingas pardavimo strategijas bei priimti iššūkiais vainikuotus sprendimus.
Aš atstovauju Klientus geriausiais savo gebėjimais, įgytais per 8 darbo NT srityje metus. Informuoju juos kiekviename proceso žingsnyje, atstovauju derybose, patariu ir konsultuoju. Būtent dėl tokio profesionalumo vertės mano Klientai priima geriausius įmanomus sprendimus.
Susitikime ir aptarkime Jūsų būsto pardavimo strategiją. Nustebsite, kaip Jūsų rūpesčiai išsispręs greičiau nei tikėjotės.

Jūsų asmeninė NT brokerė
Vaida Embrasaitė-Kaminskienė

Sudaryti sandoriai:

102

Sudarytų sandorių vertė:

7 805 000 €

Laimingų šeimų:

204

Mano NT pasiūlymai (16)