56 000 €
1 125,40€/m²
Siūlykite savo kainą
Butas : Krymo g. Lieporiai Šiaulių m. sav.
Kambarių sk. 2 Statybos metai 1972 m. Plotas 49.76 m² Aukštas 4/5
Naujiena rinkoje!!! Parduodamas dviejų kambarių butas labai geroje vietoje, Šiaulių miesto pietinėje dalyje, Krymo g. 14. Kitoje gatvės pusėje PC Akropolis.

Namas geroje ir ramioje vietoje. Kiemas uždaras, nes nuo pagrindinės Tilžės g. skiria vienas namas, nesigirdi jokio triukšmo. Labai patogus susisiekimas su visais miesto rajonais tiek automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. Šalia PC Akropolis, Lieporių parkas, autobusų stotelė, daug ugdymo įstaigų, kieme daug veiklos vaikams.
Du jaukūs kambariai, virtuvė, vonia ir WC, bute yra balkonas, o žiūrint per jo langus kieme matosi daug žalumos ir augalijos. Pakeisti plastikiniai langai ir vamzdynas. Name veikia veikli bendrija, itin maži komunaliniai mokesčiai. Butas jaukus ir labai šiltas. Prieš kelis metus sutvarkytas namo stogas, fasadas nudažytas aukštos kokybės dažais, sutvarkytos siūlės. Laiptinėse ir rūsyje pakeisti langai, perdažytos laiptinės sienos. Pakeista namo elektros instaliacija ir vamzdynai. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Nelaukite ir kreipkitės jau dabar dėl apžiūros.

BENDRA INFORMACIJA
- Bendras plotas - 49,76 kv.m;
- Kambarių skaičius - 2;
- Namo tipas - blokinis;
- Aukštas - 4/5;
- Plastikiniai langai;
- Balkonas;
- Rūsys;

KOMUNIKACIJOS
- Šildymas - centrinis;
- Dujos - miesto;
- Vandentiekis - miesto;
- Kanalizacija - miesto;
- Kabelinė televizija;
- Internetas

BUTO APDAILA
- Sienos - tapetai, dažytos;
- Grindys - Akmens masės plytelės; laminatas
- Langai - kokybiški plastikiniai su stiklo paketais;
- Medinės durys

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Buto kaina 56000 eur. Daugiau informacijos telefonu:

REMAX brokeris
Linas Cinkutis +37067305341

Ypatumai

Balkonas; Detalus planas; Su baldais; Internetas; Buitinė technika; Rūsys; Vonia; Kabelinė televizija; Kodinė laiptinės spyna; Langai su stiklo paketais; Šaldytuvas; Skalbimo mašina; Tualetas ir vonia atskirai; Įvestos dujos; Nauja kanalizacija; Galima deklaruoti gyv. vietą; Viryklė; Virtuvės komplektas; Plastikiniai vamzdžiai; Centrinis;