239 000 €
2 422,95€/m²
Siūlykite savo kainą
Butas : Aušros al. Centras Šiaulių m. sav.
Kambarių sk. 3 Statybos metai 1928 m. Plotas 98.64 m² Aukštas 1/2
Šis objektas - absoliuti roko žvaigždė Šiaulių nekilnojamo turto rinkoje. Savo išskirtinumu pribloškiantis objektas vertas išskirtinio šeimininko. Istoriniame Šiaulių senamiestyje esantis, tarpukario architektūros perlas, pilnai renovuotas laikantis visų paveldosaugos reikalavimų, o pats butas išsiskiria išskirtine erdve bei beveik keturių (!) metrų lubų aukščiu.

Renovuojant butą naudotos tik kokybiškos medžiagos. Butas papildomai apšiltintas, kad būtų pasiektas kuo aukštesnis energetinis naudingumas. Išvedžiotas rekuperacijos tinklas, kiekviename kambaryje sumontuoti nauji ir modernūs "Daikin" oro kondicionieriai. Nauji plastikiniai langai, elektros instaliacija, šildymo sistema ir santechnika garantuoja aukštą komfortą eksploatuojant būstą. Būnant viduje žadą atima aukštos ir kokybiškos vidaus durys - prabangaus ir kokybiško gyvenimo ženklas.

Pilnai įrengti du vonios kambariai, yra atskira rūbinė, sandėliukas. Nuostabus variantas ieškančiam išskirtinumo ir erdvės. Naujiems savininkams palikta erdvės kūrybai apstatant butą savo mėgstamo stiliaus baldais. Virtuvėje atvestos visos reikalingos komunikacijos, belieka tik pritaikyti savo braižą ir mėgautis procesu.

BENDRA INFORMACIJA
- Buto plotas - 98,61 kv.m.
- Kambarių skaičius - 3
- 1/2 a.
- Namo tipas - mūrinis;
- Kokybiški langai, durys;
- Butas po kapitalinio remonto;

KOMUNIKACIJOS
- Šildymas - centrinis;
- Vandentiekis - miesto;
- Kanalizacija - miesto;
- Internetas;

APDAILA
- Langai - plastikiniai su stiklo paketais;
- Grindys – kokybiškas laminatas;
- Sienos – dažytos;
- Lubos – dažytos;

KITA INFORMACIJA
- Uždaras ir saugus vidinis Policijos kiemas automobilio parkavimui;
- Netoliese yra daug ugdymo įstaigų;
- Svetainėje kabo prabangus Baxter sietynas.

Butas labai geroje vietoje, pačiame Šiaulių centre. Aplink itin gera infrastruktūra. Ugdymo įstaigos, parduotuvės, teatras, restoranai ir visi kiti centro gyventojo privalumai lengvai pasiekiami pėstute. Taip pat itin geras susisiekimas ir automobiliu ar viešuoju transportu. Vos žengus pro laiptinės duris atsiveria nuostabus Zubovų parko bei dvaro vaizdas.

Puikus variantas ieškančiam itin gero buto itin geroje vietoje!

Susidomėjote? Nelaukite! Nes kažkas jau žiūri Jūsų svajonių butą ir ruošiasi jį nupirkti.

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Daugiau informacijos telefonu: 8 640 63 417
Sertifikuotas LNTAA brokeris
RE/MAX Trust biuro vadovas
Justas Niauronis

RE/MAX:
Greitas ir saugus sandoris. Pirkėjams nėra tarpininkavimo mokesčio. Perkant su paskola - palankios SWEDBANK, SEB, LUMINOR bankų sąlygos. Nemokamos konsultacijos.
Nekilnojamo turto brokeriams - jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės!

Ypatumai

Detalus planas; Šarvuotos durys; Vonia; Kabelinė televizija; Rūbinė; Aukštos lubos; Kodinė laiptinės spyna; Sandėliukas; Virtuvė sujung. su kamb.; Langai su stiklo paketais; Parketas; Tualetas ir vonia atskirai; Nauja elektros instaliacija; Nauja kanalizacija; Galima deklaruoti gyv. vietą; Rekuperacinė sistema; Plastikiniai vamzdžiai; Centrinis;