280 000 €
2 153,85 €/m2
Siūlykite savo kainą
Patalpos : Stoties g. Centras Šiaulių m. sav.
Sužinok savo buto kainą nemokamai
Kambarių sk. 8 Statybos metai 2012 m. Plotas 130 m2 Aukštas 1/2
Labai patogioje vietoje, pačiame Šiaulių miesto centre, parduodamas pilnai veikiantis grožio salonas. Aplink daug parkavimo vietos, patogus privažiavimas, prie pastato priklauso net 9 nemokamos parkingo vietos, jei aikštelė su laiku taptų apmokestinama.

Pats pastatas pilnai rekonstruotas 2012 metais ir yra labai geros būklės. Nauja inžinerinė dalis, geri langai, pakeistas stogas, klinkerio fasado dekoras, darytas einamasis remontas, jokių papildomų investicijų daryti nereikia. Visi kabinetai aprūpinti pilna įranga, kad galėtų teikti kokybiškas grožio paslaugas. Puiki investicija ne tik į nekilnojamą turtą nuostabioje miesto vietoje, bet ir į jau veikianti ir realią grąžą duodantį verslą su visa įranga.

Salone yra suformuoti net 7 plataus spektro paslaugų kabinetai. Įrengtos trys vietos kirpyklai, manikiūro, pedikiūro, kosmetologo, masažisto kabinetai už uždarų durų, tad klientui garantuojamas privatumas ir ramybė paslaugos suteikimo momentu.

Patalpos šildomos ir kondicionuojamos elektra.

BENDRA INFORMACIJA:
- Bendras plotas - 130 kv.m.
- 4,3 aro privatus sklypas;
- Elektra
- vandentiekis
- Nuotekos

KITA INFORMACIJA
- Geras privažiavimas
- Priklauso 9 parkingo vietos
- Aplink didelė parkavimo aikštelė
- Salonas pilnai parūpintas reikalinga įranga
- Galiojančios nuomos sutartys
- Žinomas vardas Šiaulių grožio industrijoje

Salonas turi sudaręs galiojančias paslaugų tiekėjų sutartis. Itin gera vieta, nebereikia daryti jokių papildomų investicijų, viskas įrengta ir paruošta darbui bei pilnai funkcionuoja ir šiuo metu. Jeigu šiuo metu ieškote kur investuoti pinigus ir gauti naudą iš karto, šis variantas turėtų atkreipti Jūsų dėmesį.

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Daugiau informacijos telefonu:
LNTAA sertifikuotas brokeris
Justas Niauronis
8 640 63 417

RE/MAX Trust:
Greitas ir saugus sandoris. Pirkėjams nėra tarpininkavimo mokesčio. Perkant su paskola - palankios LUMINOR, SEB, SWEDBANK bankų sąlygos. Konsultacijos.
Nekilnojamo turto brokeriams - jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės!

Ypatumai

Atskiras įėjimas; Nauja elektros instaliacija; Geras privažiavimas; Nauja kanalizacija; Įėjimas iš gatvės; Internetas; Su baldais; Kodinė laiptinės spyna; Kondicionierius; Signalizacija; Elektrinis šildymas; Paskirtis - paslaugų;