580 000 €
1 238,10 €/m2
Siūlykite savo kainą
Patalpos : Puodžių g. Centras Klaipėdos m. sav.
Kambarių sk. 19 Statybos metai 2004 m. Plotas 468.46 m2 Aukštas 1/2
Parduodami 2 žvaigždučių svečių namai Klaipėdoje su visa įranga, baldais, viešbučio valdymo programa, rezervacinėms sistemomis!!!

Yra galimybė pirkti svečių namus išsimokėtinai. Suteikiama galimybė sumokėti 120 000 EUR pradinį įnašą, o likusius per 3 metus.

Svečių namų kaina be žemės sklypo yra 580 000 Eur (su žeme dar 20 000 Eur).

Daugiau informacijos telefonu.

Laukiame Jūsų atvykstant!

BENDRA INFORMACIJA
- Bendras plotas - 468,46 kv.m.;
- Adresas - Klaipėdos centras (tarp Autobusų bei Geležinkelio stočių ir Perkėlos i Kuršių Neriją);
- Sklypo plotas - 7,96a.;
- Kambarių skaičius – 19;
- Statybos metai - 2004.

KOMUNIKACIJOS
- Vandentiekis – miesto;
- Kanalizacija – miesto;
- Internetas.

KITA INFORMACIJA
- Vienu metu svečių namuose galima apgyvendinti iki 50 asmenų;
- Kambariai nuo vienviečio iki keturviečio;
- Parkingas privačiame kieme.

PRIVALUMAI
- Sklypas pačiame Klaipėdos centre;
- Patogioje strateginėje vietoje;
- Vos 5 minutės iki Senamiesčio.

Svečių namai Klaipėdoje yra įsikūrę istorinės Puodžių gatvės 17-ame name. Pastatas išlaikė įdomią architektūrą bei išskirtinį, tapybišką ir formų įvairove pasižymintį kiemą. Čia pajusite miestui nebūdingą tylą ir ramybę, Jus tarsi užlies Klaipėdos svečių namuose sklandanti XVIII amžiaus dvasia. Autentiškų plytų arkos ir ąžuoliniai, per daugelį metų išminti laiptai nukels Jus į tolimą praeitį. Puodžių gatvė rami ir jauki, bet strategiškai patogi – tik 5 minutės kelio iki senamiesčio širdies ir vos 10 minučių iki kelto į nepakartojamo grožio kampelį – Kuršių neriją.
Svečių namuose Klaipėdoje yra 19-a kambarių. Juose galime apgyvendinti iki 50 asmenų. Kambariai yra įvairių tipų – nuo vienviečio iki keturviečio, su atskiromis arba bendromis voniomis (2-iems kambariams bendra vonia). Kai kuriuose kambariuose yra šaldytuvai ar virtuvėlės, o jei kambaryje to nėra, galima pasinaudoti bendra virtuvėle. Automobilį galėsite pastatyti privačiame kieme.
Tai daugiau kaip 10 metų veikiantis pelningas apgyvendinimo verslas – 2 žvaigždučių svečių namai su visa įranga, baldais, viešbučio valdymo programa, rezervacinėms sistemomis ir t. t.
Gražiai įrengti, senąja Klaipėdos dvasia alsuojantys kambariai yra mėgstami turistų iš Lietuvos ir užsienio. Labai geri ir puikūs įvertinimai visose pagrindinėse rezervacijų sistemose (Booking.com, Expedia, Hostelworld, Hostelbookers, TripAdviser). Taigi Jūs įsigysite ne tik pastatą, bet ir kvalifikuotus ir lojalius darbuotojus, internetinį puslapį, Faceebook profilį, AirBnB profilį, pastovių ir lojalių klientų būrį, sutartis su kelionių agentūromis 2017 metams. Įvairaus dydžio kambariai (vienviečiai, dviviečiai, triviečiai, keturviečiai) leidžia apgyvendinti grupes iki 50 žmonių.

Tai puiki investicija šeimai, norinčiai turėti įdomų ir pelningą verslą!
_____________________
Tel. 8 698 19703
ricardas.sablovskis@remax.lt
NT brokeris Ričardas Sablovskis
REMAX Citus
Ketinate parduoti butą arba namą?
Mūsų kompanijos Pirkėjų duomenų bazė kas mėnesį pasipildo vidutiniškai 219 naujais pirkėjais.
Lauksiu Jūsų skambučio ir padėsiu parduoti ar išnuomoti Jūsų būstą.
Nesate tikri dėl savo finansinių galimybių? Mūsų partneriai Paskolų brokeriai " JG Group" padės Jums rasti geriausią sprendimą! www.paskolu-brokeriai.lt.
www.untu.lt - Čia galite NEMOKAMAI sužinoti kiek vertas Jūsų būstas.

Ypatumai

Centrinis šildymas;