21 500 €
139,61 €/m2
Siūlykite savo kainą
Namas : Šiaulių r. sav.
Kambarių sk. 4 Statybos metai 2012 m. Plotas 154 m2 Sklypo plotas 11 a.
Parduodami Šiaulių priemiestyje esančiuose Toliočiuose nebaigtos statybos namai. Yra išimti visi reikalingi dokumentai, leidimai, patvirtinti projektai, kad statybos galėtų tęstis, kad ir nuo rytojaus.

Pati gyvenvietė po truputį plečiasi ir kyla nauji namai. Praktiškai iki pat namo yra asfaltuotas privažiavimas, neasfaltuoto keliuko gal apie 500 metrų. Patogu automobiliu susisiekti su miestu.

Apie namą:

Namas suprojektuotas atsižvelgianti į sklypo padėtį. Pabaigtas namas bus nuolat apšviestas saulės šviesos, bus šiltas ir jaukus. Projektas yra per du aukštus. Pirmajame vyksta visas gyvenimas, virtuvė sujungta su svetaine, papildoma erdvė darbo kambariui. Taip pat namas turi ir garažą.
Pakilus į antrąjį aukštą laukia erdvūs miegamieji, taip pat du san.mazgai bei erdvi drabužinė iš "tėvų" miegamojo.

Puikus namas 3-4 ar net 5 asmenų šeimai.

Jeigu Jūs svarstote apie panašaus namo statybas, verta sustoti ties šiuo projektu. Namui galioja B klasės reikalavimai, todėl ir statybos kaštai iki užbaigimo bus gerokai mažesni nei statant perteklinių išlaidų reikalaujantį A+ klasės namą.

BENDRA INFORMACIJA:
Sklypas - 11 arų
Elektra - yra
Vanduo - reikia kasti šulinį arba gręžinį. Vistik netoliese yra Toliočių vandentiekio bokštas, tad galima mėginti vestis ir centralizuotą.
Nuotekos - numatyta, kad bus valymo įrengimas.
Bendras namo plotas - 154 kv.m.

Šiuo momentu yra įrengtas pirmas aukštas iki perdangos, suvestos vandentiekio, nuotekų ir elektros komunikacijos į namą. Suformuotas įvažiavimas. Kadangi namas yra Šiaulių rajone, galima kreiptis į savivaldybę dėl subsidijos namo statybai.

Čiupkite svajonę už sparno ir ją įgyvendinkite!

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Daugiau informacijos telefonu: 8 640 63 417
Sertifikuotas LNTAA brokeris
RE/MAX Trust biuro vadovas
Justas Niauronis

RE/MAX:
Greitas ir saugus sandoris. Pirkėjams nėra tarpininkavimo mokesčio. Perkant su paskola - palankios SWEDBANK, SEB, LUMINOR bankų sąlygos. Nemokamos konsultacijos.
Nekilnojamo turto brokeriams - jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės!

Ypatumai

Nauja elektros instaliacija; Plastikiniai vamzdžiai;