950 000 €
8 636,36 €/m2
Siūlykite savo kainą
Namas : Zarasų r. sav.
Kambarių sk. 4 Statybos metai 2005 m. Plotas 110 m2 Sklypo plotas 1443 a.
Sodyba yra Švento ežero pakrantėje 14,43 ha ploto sklype. Beveik visame sklype auga brandus miškas. Teritorija sutvarkyta, lauko akmenimis grįstas įvažiavimas, automobilių aikštelė bei takeliai. Sutvarkyta smėlio pakrante naudojasi tik sodybos svečiai.
Yra 10 metų vaismedžių sodas, nedidelis daržiukas su šiltnamiu.

Sodyboje yra pagrindinis gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, įrengtas kaip gyvenamasis namas, garažas su sodybos darbuotojų patalpomis, pirtis su lauko kubilu.
Namai pastatyti iš vieno pjovimo pušinių rąstų. Tarpai užpildyti samanomis (kiminais). Iš išorės rąstai padengti tamsiu ekologišku aliejumi, iš vidaus – šviesiu.

Pagrindinis – gyvenamasis namas yra 110,70 m2 ploto. Pirmame aukšte yra didelė svetainė su atviro tipo židiniu, dušo ir wc patalpa, katilinė, pagalbinė patalpa. Antrame aukšte – du atskiri miegamieji bei vienas pereinamas kambarys.
Pirmame aukšte yra norvegiška virtuvinė krosnis su orkaite, skirta maisto gamybai. Maistui ruošti yra ir 2 vietų dujinis paviršius.
Namas šildomas kieto kuro katilu. Pirmame aukšte įrengta grindinė šildymo sistema po keraminių plytelių danga, antrame aukšte – radiatorinė. Karštas vanduo ruošiamas 100 l talpos boileriu.
Prie namo yra apie 50 m2 ploto dengta terasa.

Ūkinis pastatas yra 110 m2 ploto ir įrengtas kaip gyvenamasis namas. Pirmame aukšte yra didelė bendra patalpa su keraminiu plytelių grindimis, dviejų vietų miegamasis, virtuvėlė, wc, dušas. Antrame aukšte – du atskiri ir vienas pereinamas miegamieji kambariai. Yra skalbimo mašina, 200 l talpos karšto vandens boileris.
Namas šildomas židiniu su didele kapsule.
Prie namo yra apie 50 m2 ploto dengta terasa.

Dar viename 61 m2 ploto pastate įrengta garažas su pakeliamais vartais ir sodybos darbuotojų gyvenamosios patalpos su virtuvėle, wc, dušu, krosnimi bei boileriu. Šalia – kelios malkinės.

Pirties pastato plotas yra 32 m2. Priepirtis ir pirtis šildomi 28 kW pirties krosnele. Krosnelė kūrenama iš priepirčio ir per stiklines pakuros dureles matosi ugnis. Šalia pirties – lauko kubilas.

Visuose pastatuose yra vandentiekis, vietinė kanalizacija. Vanduo tiekiamas iš artezinio gręžinio. Patikrinta vandens kokybė. Naudojamas vandens minkštinimo filtras.
Sodyboje veikia internetas ( naudojama signalo stiprinimo įranga ). Matomi visi lietuviški skaitmeniniai ir 8 iš Baltarusijos retransliuojami rusiški kanalai.

Ši sodyba parduodama tik kartu su už 700 m esančia kita kaimo turizmo verslui naudojama sodyba ( daugiau informacijos http://www.remax.lt/372844 ). Sodybų užimtumas aukštas, yra nuolatiniai poilsiautojai, atvykstantys keletą kartų per metus.
Abiejų sodybų kaina 1 300 000 EUR.

Šventas – ledyninės kilmės ežeras šiaurės rytų Lietuvoje, Zarasų rajone, apie 5 km į pietvakarius nuo Smalvų. Tai vandenskyrinis nenuotakus ežeras. Ežero ilgis iš šiaurės vakarų į pietryčius 3 km, plotis iki 2,1 km, didžiausias gylis 18,2 m, plotas 4,259 km2. Krantai vingiuoti, sausi, žemi. Vandens skaidrumas siekia 6,5 m, smėlis baltas, smulkus, kaip prie jūros. Krištolo skaidrumo vanduo leidžia stebėti povandeninį ežero gyvenimą.
Šventas patenka į 17 Lietuvos ežerų, kurių ekologinė būklė įvertinta aukščiausiu balu, sąrašą. Poilsio sezono metu šį ežerą aplanko daug poilsiautojų. 1998 m. įsteigtas Švento botaninis draustinis, patenka į Gražutės regioninį parką. Rekreacinis turizmas leidžiamas, tačiau su apribojimais (pvz., draudžiama apsistoti su nakvyne).

Ypatumai

Virtuvės baldai; Nauja elektros instaliacija; Internetas; Pirtis; Skalbimo mašina; Su baldais; Židinys; Terasa;