112 988 €
1 176,96 €/m2
Siūlykite savo kainą
Namas : Kauno r. sav.
Kambarių sk. 4 Statybos metai 2019 m. Plotas 96 m2 Sklypo plotas 4 a.
Parduodamas dviejų aukštų A+ klasės individualus namas! Namui priklauso stoginė ir 4 arų sklypas! Suformuoti aštuoni namai. Puiki vieta mėgstantiems ramybę ir kokybę. Asfaltuota, apšviesta ir apgyvendinta gatvė. Aplink suformuotą kvartalą didžiają dalį statinių sudaro individualūs gyvenamieji namai. Strategiškai patogi Kauno miesto vieta, kadangi labai patogus susisiekimas su visais rajonais, autostrada, viabaltika ir t.t. Šalia parduotuvės, mokymosi įstaigos, poliklinika, baseinas, viešojo transporto stotelė.

BENDRA INFORMACIJA ( I etapas)
Adresas - Rasos g.;
Bendras plotas – 96.07 kv.m.;
I a. plotas – 49.99 kv.m.;
II a. plotas – 46.08 kv.m.;
Kambariai – 4;
Aukštų skaičius – 2;
Energetinė klasė - A+;
Pastato tipas - mūrinis;
Pamatai - gręžtiniai poliai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas. Pamatai apšiltinti iš vidaus 15 cm storio putų polistirolo ir iš išorės 20 cm iš apačio 15cm putų polistirolo. Cokolis užarmuotas ir įrengta vertikali hidroizoliacija – ventiliuojama hidroizoliacinė membrana;
Išorinės sienos - keraminių blokelių mūras armuotas (kampuose ir vent. ang. zonose) blokelio storis 20 cm. Blokeliai naudoti latviški „Lodes“ gamybos.
Sienos apšiltintos 30 cm storio putų polistirolu „Neoporas“;
Pertvaros - įrengtos pirmame ir antrame aukšte iš keraminių blokelių armuotų (sujungimo mazguose);
Perdangos - gelžbetonio plokštės;
Fasadas - pilnai baigta fasado apdaila armuotas ir dengtas struktūriniu tinku dviem atspalviais;
Laiptai - gelžbetoniniai pilnai išbetonuoti paruošti dangos dengimui;
Statybos metai - 2019 m.;
Šildymas – dujinis;
Komunikacijos - dujos, elektra, kanalizacija, vandentiekis;
Vėdinimas - Voniose, WC patalpos natūralus vėdinimas per ventiliacines angas, kitose patalpose pagal A+ klasės reikalavimus išvedžioti ortakiai rekuperaciniui vėdinimui;
Langai - vokiško VEKA SOFTLINE 82 profilio 6 kamerų atitinkančio A+ klasę dviejų atspalvių iš lauko Antracitos spalva iš vidaus balta;
Įėjimo durys - Veka Softline 82 profilio su stiklu durys;
Gerbūvis ir aplinka - sklypas aptvertas tvora. Kieme įrengta betoninių trinkelių danga dviem automobiliams. Sklypas išlygintas juodžemiu.

II etapas
Vidaus vandentiekio ir nuotėkų tinklai - išvedžiojami vandentiekio ir nuotekų vamzdžiai su pajungimo galvutėmis pagal projektą.
Šildymas - visame name išvedžiojamas grindinis šildymas, įrengiami reguliuojami kolektoriai. Įrengiama katilinės sistema, dujų katilas, vandens boileris, pilnas katilinės pridavimas ESO tinklams.
Elektros instaliacija ir ryšiai - visame name išvedžiojami elektros apšvietimo tinklai. Visame name išvedžiojami signalizacijos kabeliai, bei katilinės, virtuvės ir svetainės zonose išvedžiojama gaisrinės signalizacijos davikliams kabeliai. Pilnai sukomplektuojamas elektros skydeliais visais reikiamais elektros automatiniais jungikliais. Visos įrenginių vietos derinamos su užsakovu. (Papildomos vietos ar vietų keitimas po susitarimo dengiamos Pirkėjo).
Grindys - visos grindys apšildomos putu polistirolu pagal A+ klasės reikalavimus armuojamos armatūriniu tinkle ir išbetonuojamos.
Tinkavimas - visos sienos tinkuojamos cementiniu tinku.
Po II etapo atliktų darbų namo kaina 89 608 eur.

Reikalinga profesionali pagalba PERKANT ar PARDUODANT nekilnojamąjį turtą - KREIPKITĖS.
Skambinkite ir kvieskite NEMOKAMAI KONSULTACIJAI: +370 630 86812 arba rašykite deimante.bruzgaite@remax.lt
Skambinkite Jums patogiu metu!

Ypatumai

Dujinis šildymas;