55 000 €
500,00 €/m2
Siūlykite savo kainą
Namas : Zarasų r. sav.
Kambarių sk. 3 Statybos metai 1939 m. Plotas 110 m2 Sklypo plotas 110 a.
Parduodamas nuostabus vienkiemis Zarasų rajone. Autentiška XX a. 3-ojo dešimtmečio sodyba. Iš visų pusių supamas gamtos ir nei vienos pašalinės akies ar ausies. Sklypą supa miškelis su nuostabiomis eglėmis, pušimis, beržais. Iš kitos pusės ąžuolynas, pasodintas 2012 metais. Už 2km nuo sodybos - ežeras Čičirys.

Erdvus, 110 kv.m. pokarinis rąstinis namas, su storais, tvirtais akmeniniais pamatais, pilnai renovuotas 2012-2013 metais. Pirmame aukšte padarytas, europinius standartus atitinkantis, remontas, išvedžiota nauja elektros instaliacija, vietinė kanalizacija pagal visus reikalavimus. Iškastas šulinys, kurio vanduo, pasak Kauno vandens tyrimų laboratorijos, puikios kokybės.

2017 metų rudenį įstatyta prancūziška kapsulė, priduoda namui jaukumo bei šilumos. Miegamajame dar yra įstatytas elektrinis radiatorius. Visuose 3-juose kambariuose bei vonioje yra elektros lizdai, pakabinamiems elektriniams radiatoriams.

Namas šiltintas iš išorės ir vidaus po 5 cm akmens vata. Perdanga apšiltinta storu kartono bei akmens vatos sluoksniu, labai jaučiamai sulaiko šilumą. Pakeisti visi langai. Taip pat 2016 metais įstatytos vitrininės durys iš abiejų namo pusių.

2014 metais pakeista stogo danga į skardinę, išvedžioti lietvamzdžiai. Kaminas apskardintas su stogeliu.

Saugumui užtikrinti įmontuotos 4 stebėjimo kameros.

Sklype taip pat yra 1926 metų rąstinė dūminė pirtelė, šiuo metu atliekanti malkinės paskirtį. Taip pat yra nemaža ~15 kvadratų rąstinė malkinė, kurią galima perdaryti į svečių namelį. Malkinė sveika ir nesupuvus. Stogas - senovinių betoninių čerpių.

Kadangi aplinkui nevykdoma jokia žemes ūkio veikla, todėl oras, žemė bei vanduo čia ypač švarus. Sklype yra 2008 metais iškastas nedidelis, bet turintis fantastiškai švarų šaltinio vandenį, prūdas, kurio pilnai pakanka karštą vasaros dieną nusimaudyti, nenorint važiuoti į netoliese esančius didesnius ar mažesnius ežeriukus. Prūdas buvo įžuvintas prieš 3-4 metus (amūrai, lydekos, unguriai, šamai ir kt).

Čia pat išėjus iš namelio auga raudonikiai ir net baravykai.

2012 metais buldozeriu išlyginta žemė, išrankioti visi dideli ir maži akmenys, pasėta žolytė.

2017 metais įrengta didelė maumedžio lentų terasa.
Tai toks gamtos kampelis, kuriuo galima vis grožėtis iš naujo. Matydami pievose šokinėjančias stirnas, tolumoje kartais užklystančius stambius briedžius, voveres nuo eglių renkančias sau maistą, prabėgančią lapę, girdėdami paukščių čiulbėjimą ir lapų šlamėjimą-pasijunti gamtos dalele.
2018 metais padaryti nauji skliautai (mažasis ir didieji), iškalta lentomis aplink gonko duris, pamatai apsaugoti nuo vandens skverbimosi. Visas namas pilnai impregnuotas.

Sodyba parduodama su visais baldais, buitine technika.

Iki artimiausios kaimo maisto prekių parduotuves 2 km. Iš vietinių gyventojų galima nusipirkti kiaušinių, medaus, varškės, sūrių, mėsos ir t.t.

BENDRA INFORMACIJA:
Namo plotas - 110 kv.m.
Kambarių skaičius - 3;
Namo tipas - rąstinis;
Statybos metai - 1939 m. (renovuotas 2012-2013 m.)
Šildymo tipas - dvejopas (kietu kuru arba elektra)
Sklypo plotas - 1,10 ha

ATSTUMAI:
Nuo Zarasų 21 km
Nuo Rokiškio 40 km
Nuo Utenos 58 km
Nuo Kauno 195 km.
Nuo Vilniaus 160 km.

Ypatumai

Nauja elektros instaliacija; Su baldais; Šaldytuvas; Židinys; Šildymas kietu kuru;