Arminas Jonkus

Jei reikalinga pagalba PERKANT, PARDUODANT ar NUOMOJANT nekilnojamąjį turtą - KREIPKITĖS!!!

Niekada nepaliauju domėtis rinkos naujienomis, esu sertifikuotas brokeris bei atstovauju didžiausią nekilnojamojo turto kompaniją pasaulyje - RE/MAX.
Turima 15 metų patirtis pardavimuose, darbas su įvairiais nekilnojamojo turto objektais, sugebėjimas įsiklausyt į kiekvieno kliento norus ir poreikius, diskretiškumo principo laikymasis leido man suburti didelį manimi pasitikinčių žmonių ratą.

KLIENTŲ REKOMENDACIJOS IR PASITIKĖJIMAS - aukščiausias mano darbo įvertinimas. Jie tikrai turi ką pasakyti apie mano vertybes – sąžiningumą, profesionalumą, kūrybiškumą, atsakingą ir nuoseklų darbą.

Bendravimas su potencialias pirkėjais, derybos ir sprendimų paieška nestandartinėse situacijose - tai kasdieninė mano darbo praktika.

Būti Jūsų asmeniniu brokeriu man reiškia skirti Jūsų poreikiams ypatingą dėmesį ir ieškoti visų įmanomų būdų Jūsų lūkesčiams pranokti. Todėl esu visada pasirengęs atsakyti į Jūsų̨ klausimus, nugalėti kylančias abejones ir lydėti Jus viso pirkimo-pardavimo proceso metu.

Skirkite brangų laiką sau, o aš pasirūpinsiu Jūsų būsto pardavimu ar paieška. Esu tvirtai įsitikinęs - Būstas turi tarnauti Jums!!!

***Butą vidutiniškai parduodu per 4 dienas, namą – per 35 dienas***

Sudaryti sandoriai:

121

Sudarytų sandorių vertė:

3 060 000 €

Laimingų šeimų:

242

Mano NT pasiūlymai (52)