RE/MAX Gold

Reikalinga profesionali pagalba PERKANT ar PARDUODANT nekilnojamąjį turtą - KREIPKIS Į MUS

SKAMBINKITE MUMS IR KVIESKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

Nekilnojamojo turto pirkimas ar pardavimas - išskirtinis įvykis ir dažnai didžiausias pirkinys žmogaus gyvenime. Tokioje situacijoje geriausia išeitis - turėti patikimą ir profesionalų nekilnojamojo turto rinkos žinovą.

Mes padėsime parduoti, nupirkti ar išnuomoti:
- butus, namus, namų dalis, sodus ir sodybas;
- gyvenamosios, komercinės ir žemės ūkio paskirties sklypus bei mišką;
- prekybos, biurų, gamybos ar sandėliavimo objektus.

Kodėl verta rinktis RE/MAX?

RE/MAX yra didžiausia pasaulinę patirtį turinti nekilnojamojo turto kompanija Lietuvoje, dirbanti šioje srityje jau 43 metus. Tai, kas Lietuvoje nauja, dažnai pasaulyje būna jau seniai taikoma. Tapę mūsų klientu Jūs naudositės visu sukauptu žinių bagažu ir kartu su mumis rasite įvairesnių ir netradicinių sprendimų.

RE/MAX pasidalija savo turima praktine patirtimi su kiekvienu klientu: mes padedame nustatyti tikrąją Jūsų objekto kainą, patariame, kaip tinkamai paruošti Jūsų nekilnojamąjį turtą parduoti, pasirūpiname, kad informacija apie jūsų pasiūlymą pasiektų kuo daugiau potencialių ir motyvuotų pirkėjų ir pritaikome savo sukauptus derybų įgūdžius Jūsų labui.

O svarbiausia, kiekvieną savo klientą RE/MAX sutinka kaip pirmąjį ir vienintelį - dėmesingai ir rūpestingai. Mes puikiai žinome: jeigu liksite patenkinti Jūs, tai bus geriausia reklama mūsų teikiamoms paslaugoms ir verslui.


REKVIZITAI:

MB NT Akademija
Įmonės kodas: 304333350
PVM kodas:
Biuro adresas: Basanavičiaus g.38
Kėdainiai
Tel. +370 677 76 432
El.paštas : gold@remax.lt
Sąskaita: LT954010051003709421
Bankas: DNB bankas AB
Banko kodas: 40100
SWIFT kodas: AGB LLT2X