RE/MAX Premium

Reikalinga profesionali pagalba PERKANT ar PARDUODANT nekilnojamąjį turtą - KREIPKITĖS Į MUS
SKAMBINKITE tel.: +370 611 02776 IR KVIESKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

Nekilnojamojo turto pirkimas ar pardavimas - išskirtinis įvykis ir dažnai didžiausias pirkinys žmogaus gyvenime. Tokioje situacijoje geriausia išeitis - turėti patikimą ir profesionalų nekilnojamojo turto rinkos žinovą.

Kodėl verta rinktis RE/MAX?

RE/MAX yra didžiausia pasaulinę patirtį turinti nekilnojamojo turto kompanija Lietuvoje, dirbanti šioje srityje jau daugiau kaip 40 metų. Tai, kas Lietuvoje nauja, dažnai pasaulyje būna jau seniai taikoma. Tapę mūsų klientu Jūs naudositės visu sukauptu žinių bagažu ir kartu su mumis rasite įvairesnių ir netradicinių sprendimų.

RE/MAX turi sukaupusi didelę duomenų bazę tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, kuri suteikia galimybę plačiai skelbti Jūsų pasiūlymą, jeigu Jūs parduodate nekilnojamąjį turtą, ir matyti kitų pasiūlymus, jeigu ketinate pirkti. Kiekvienas mūsų klientas, parduodantis nekilnojamąjį turtą turi individualius prisijungimo duomenis, bet kada gali įeiti į sistemą internete ir matyti, kur ir kada jo pasiūlymas yra skelbiamas.

RE/MAX pasidalija savo turima praktine patirtimi su kiekvienu klientu: mes padedame nustatyti tikrąją Jūsų objekto kainą, patariame, kaip tinkamai paruošti Jūsų nekilnojamąjį turtą parduoti, pasirūpiname, kad informacija apie jūsų pasiūlymą pasiektų kuo daugiau potencialių ir motyvuotų pirkėjų ir pritaikome savo sukauptus derybų įgūdžius Jūsų labui.

O svarbiausia, kiekvieną savo klientą RE/MAX sutinka kaip pirmąjį ir vienintelį - dėmesingai ir rūpestingai. Mes puikiai žinome: jeigu liksite patenkinti Jūs, tai bus geriausia reklama mūsų teikiamoms paslaugoms ir verslui.

Prisijunkite prie mūsų facebook'e https://www.facebook.com/remaxpremiummazeikiai.lt

Skambinkite mums ir kvieskite nemokamai konsultacijai +370 611 02776